KALİTE VE GÜVEN

Tuz Üretiminde

6000 m2 Açık 1500 m2 Kapalı Alan

7500 m2 Üretim Alanı

Sizler İçin üretiyoruz

Yaşamın Kaynağı Tuz

Sofralık, Gıda, Sanayi ve Yol

Tuz Çeşitlerimiz
Kurumsal

Sektörde 30 Yıllık Deneyim

Sektörün öncü kuruluşlarından ANDAÇLAR TUZ LTD.ŞTİ 1990 yılından itibaren Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde 1500 m2 kapalı 6000 m2 açık toplam 7500 m2 alan içerisinde faaliyet göstermektedir. ANDAÇLAR TUZ  LTD. ŞTİ.   ham tuz ihtiyacının tamamını Şereflikoçhisar’da bulunan Kaldırım-Kayacık Tuzlalarından karşılamaktadır. Yüksek kapasitede, Avrupa standartlarına uygun üretim yapmakta, başta tekstil ve gıda tuzu olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin en büyük tuz üreticilerinden birisi konumundadır.

ANDAÇLAR Tuz, üretim kalitesini ve kapasitesini yükseltmek için dünyada uygulanmakta olan üretim teknolojilerini sürekli yakından takip etmektedir. Geçmişten günümüze başarılı bir grafik çizen ANDAÇLAR TUZ LTD.ŞTİ müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretmeyi, etkin kaynak kullanımı ile tüm paydaşlarımızın beklentilerini optimize etmeyi, Sürekli iyileştirme sağlayarak rekabetçi gücümüzü artırmayı,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ilke edinmiştir

MİSYONUMUZ

Birlikteliğimiz; Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak Kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek, etkin kaynak kullanımı ile tüm paydaşlarımızın beklentilerini optimize etmek, Sürekli iyileştirme sağlayarak rekabetçi gücümüzü artırmak,Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek içindir.

VİZYONUMUZ 

Tuz sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olabilmek için, Kalite Sistemlerini yaygın ve etkin kullanarak; Tuz sanayisindeki  pazar payımızı artırmak,  teknolojimizi geliştirerek dünya markaları ile rekabet edebilecek bilgi birikimi ve teknoloji düzeyine erişmektir.